Acvit Tüy Dökücü


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Acvit Tüy Dökücü

Özellikle yaz aylarının gelmesiyle vücudun istenmeyen yerlerinde çıkan tüyler can sıkıcı olabilir. Bu durum çoğu zaman özellikle kadınların ve hatta bazen erkeklerin büyük bir sorunu haline gelebilir. Ancak bu durumda yardımınıza Acvit Tüy Dökücü çıkar. İstemediğiniz tüylerin çıkmasına engel olacak bu ürün titiz bir şekilde kullanıldığında istenen kusursuz görünüme kavuşmak için son derece etkili bir ürün olacaktır. Kimyasal yapıya sahip olan ürünlerin vücuda verdiği zararlar düşünüldüğünde bu ürün bitkisel yapısıyla son derece sağlıklı ve doğal bir içeriğe sahiptir. Sizler de bu tüy dökücü krem ile aradığınız çözüme kolayca ulaşabilirsiniz.

Cildinize dokunduğunuzda ipeksi ve yumuşak bir doku elde etmek için Acvit tüy dökücü son derece etkili bir üründür. Üretiminde kullanılan PB-BOX teknolojisi sayesinde hiçbir acı yaşamadan ve zaman kaybı olmadan sadece 8 dakika gibi kısa bir sürede istenmeyen tüm tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Uzun saatler boyunca ağda işlemlerinde geçirdiğiniz vakit ve yaşanan büyük sancılardan kurtulmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Acvit Tüy Dökücü Ne İşe Yarar?

Günlük hayatta hem erkeklerin hem de bayanların istenmeyen tüyler en büyük sorunudur. Bu tüylerden kurtulmak için çeşitli yollar denerler. Ancak bunların önemli bir bölümü kesin çözüm olmaz ya da büyük acı doğuran işlemler olabilir. Ayrıca ağda gibi tüylerden kurtulmanıza yardımcı olacak işlemler son derece uzun bir vakit alır. Acvit tüy dökücü bu anlamda sizlere hem zamandan tasarruf sağlayacak hem de hiçbir acı yaşamadan istemediğiniz tüm tüylerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik istenmeyen kıllardan kurtulma konusunda büyük sıkıntı yaşayan erkekler de bu ürün sayesinde kolayca istemediği tüm tüylerden kurtulabilir.

Tüy dökücü özelliğinin yanında Acvit tüy dökücü istemediğiniz tüylerin çıkış süresini de uzatmaktadır. Ayrıca daha sonra döktüğünüz bölgede çıkan tüyler daha seyrek görülmektedir. Ayrıca çıkan tüylerin kökleri de daha zayıf olur. Bu ürünü 6 ay kadar düzenli şekilde kullandığınızda istenmeyen tüm tüylerinizden kalıcı şekilde kurtulabilirsiniz. Bu ürünü hem kadınlar hem de erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanabilirler.

Acvit Tüy Dökücü İçeriğinde Ne Var?

Akvit tüy dökücü tamamen bitkisel bir içeriğe sahiptir. Bu yüzden de istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kişilere hem doğal hem de sağlıklı çözümler sunar. Bu ürünün içeriğinde şeker kamışı ekstresi, süt ekstratı, turunç ekstratı, elma ekstratı, üzüm ekstratı, C ve A vitamini, Kelp ekstraktır ve özel etkiliere sahip bitkisel başka ekstretler bulunmaktadır.

Şeker Kamışı Ekstresi: Şeker kamışı antioksidan bakımından zengin bir bitkisel üründür. Bu bitki güçlü yapısıyla kemik yapınızı güçlendirir. Ayrıca derinin direncini arttırır. Böylece vücudunuz daha güçlü bir hal alır.

Süt Ekstratı: Sütün cildinizi temizleyici özelliği vardır. Bu sayede dökülen tüylerden kurtulma anlamında size yardımcı olacak bir bileşendir.

 Üzüm Ekstratı: Güçlü antioksidan yapısı sayesinde bu ürün cildinizin yapısını güçlendirir. Böylece tüylerin yeniden çıkmasına engel olur. Ayrıca yaşlanmaya karşı da son derece etkili bir bitkidir.

Elma Ekstratı: Elma lifli yapıya sahip bir meyvedir. Bu yüzden de yüksek su içeriği bulunur. Böylece cildinizi nemlendirerek kurumasını önler. Bu sayede cildiniz kurumaz ve cilt kusurlarına da engel olur. Böylece cildiniz daha parıltılı görünüme kavuşur.

Kelp Ekstratı: Deniz yosunu olarak da bilinen bu bitki cilt desteğinde son derece önemlidir. iltihap sökücü özelliği sayesinde cildinizin sağlıklı bir yapıya kavuşmasında ve  daha sonra cildinizin istenmeyen tüylerden düzenli kullanımda kurtulmasına yardımcı olur.

Acvit Tüy Dökücü Nasıl Kullanılır?

Acvit tüy dökücü üründen tam fayda görebilmek için doğru kullanımı son derece önemlidir. Bu yüzden size bildirilen şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Öncelikle amacınız sadece tüylerden kurtulmak istediğiniz bölge olmalıdır. Yani sizler de istemediğiniz tüylerin olacağı bölgeye sürünüz. Ancak sürme işlemi sırasında aşağı yukarı sürmeniz yanlış olacaktır. Bu yüzden de elinizle hafif şekilde vurdurma yöntemiyle sürmeniz daha etkili olacaktır. Sürdüğünüz kremi uygulama yaparken sürme işlemini yaptığınız alandaki tüyleri sarmasına özen gösterin.  Ayrıca üstünde kalmasına özen gösterin. Ortalama 8 dakika bekledikten sonra ters yönde çıkarabilirsiniz. Bu şekilde uygularsanız kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Tamamen kurtulmak için düzenli kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Acvit Tüy Dökücü Kullanıcı Yorumları

Enes K*

Özellikle havuza girerken bacaklarımda ve kollarımdaki kıllardan çok rahatsız oluyordum. Ancak dökme konusunda çok tereddüt  ediyordum. Bir gün havuzda bir komşumuzun kullandığını öğrendim. Ondan ödünç alarak denedim ve 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Artık havuza rahatça girebiliyorum.

Yonca E*

Vücudumun birçok bölgesine uyguladım ve artık ağda acısını unuttum.  Bu yüzden kullanan herkese tavsiye ediyorum.

Tuğçe K*

İlk kullandığımda kıllar yeniden çıktı. Vadettiği gibi olmadığını düşündüm. Ancak 6 ay düzenli kullanmak gerektiğini öğrendim. 4.5 aydır düzenli olarak kullanıyorum istemediğim tüyler neredeyse artık bitti gibi.

Behçet R*

Karımla en büyük sorunlarımızdan biri göğüslerimdeki tüylerdi. Bunları zaman içinde makine ile almaya başladım. Ancak bir süre sonra daha uzun olarak çıkıyordu. Daha sonra bir tesadüf eseri Acvit tüy dökücü ile tanıştım. Bir süredir kullanıyorum ve artık tüm göğüs tüylerimden kurtuldum. Bitkisel yapısının da sağlık için yararlı olduğunu okuduğumdan bu açıdan da rahatım.

Şule B*

Plaja giderken özellikle yaz aylarında istemediğim tüyler benim için son derece önemli bir sorun olmaktaydı. Ağda acılarını ve güneşlenme sırasında yaşadığım acıları bir ben bilirim. Ancak  bu tüy dökücü sayesinde tüm tüylerimi ağrısız alabiliyorum.

Nejla M*

Activ tüy dökücü sayesinden tüm istemediğiniz tüylerden kurtulabilirsiniz. Tek yaptığım belirtilen şekilde kullanmak oldu. Gerisi ise sadece ürünün işi.

Barkın T*

Hem eşim hem de ben bir süredir kullanıyoruz. İstemediğimiz tüm tüylerden kurtulma konusunda bize çok yardımcı oldu. Şimdi ürünümüz bitmek üzere ve bir tane daha sipariş vereceğiz. Umarız dendiği gibi 6 ay sonunda tamamen tüylerimizden kurtuluruz.

Yasemin E*

En çok beğendiğim yanı bitkisel bir yapıya sahip olmasıydı. AVM’lerden aldığımız ürünlerin hepsi kimyasal destekli ve büyük ihtimalle bir sürü yan etkiye sahip. Bu yüzden de bitkisel yapısıyla sağlıklı olması mükemmel. Ayrıca kullandığım süre içinde aldığım etki beni çok mutlu etti.

Büşra L*

Kısa süre içinde kullanmama rağmen tüylerimden kurtuldum ve bacaklarıma daha parlak bir yapı sağladığını da çevremdekiler söylüyorlar.

Acvit Tüy Dökücü Yan Etkileri Var mı?

Acvit tüy dökücü tamamen bitkisel bir yapıya sahiptir.  Bu yüzden de doğru kullandığınızda hiçbir yan etkiye sahip değildir. Üstelik bitkisel yapısı cildinizi besler ve güçlenmesine yardımcı olur. Tek yapmanız gereken oda sıcaklığında saklamaktır. Ayrıca çocukların ulaşmasına engel olmanızda fayda var. Yüz bölgenize uygulamaktan kaçının. Ayrıca bu ürün ağzı sıkıca kapatılarak saklanmalıdır. Hava alması etkisini yitirmesine yol açabilir. Yani bu tüy dökücünün hiçbir yan etkisiyle karşılaşmazsınız.

Acvit Tüy Dökücü Fiyatları

Acvit tüy dökücü genel olarak ortalama bir fiyata sahiptir. Satıcı firmaların özel kampanyaları olmadığı sürece genel olarak aynı fiyat aralıklarında satılır. Ancak bazı sitelerde çok uygun fiyatlı görürseniz orada ufak bir araştırma yapın. Çünkü belli bir fiyatın altında satan firmalar ürünün sahtesini pazarlayabilir. Ayrıca bazı firmalarda yüksek fiyattan satarak orijinal olduğunu kanıtlamaya çalışabilir. Bu ürünün piyasa araştırması sonucunda ortalama fiyata sahip olduğunu unutmayın.

Orijinal Acvit Tüy Dökücü Nasıl Anlaşılır?

Acvit tüy dökücü ürünün orijinal olup olmadığını anlamanız son derece basit bir işlemdir. Ürünün orijinalini kutusundan çok rahat şekilde anlayabilirsiniz. Kutusu genel olarak beyaz ve mor renk hakimiyetinde üretilir.  Kapağı beyaz renkli olan tüy dökücü kremin üst bölümünde mor bir yuvarlak vardır ve içinde beyaz renkle tüy dökücü krem yazar. Ayrıca burada 150 ml olduğu belirtilir. Bu büyüklük dışındaki ürünlere itibar etmeyin.  Ayrıca hemen altında siyah renkte tüm ciltler için olduğu belirtilir. Tam ortasında bir çember içinde yeni etkin formül yazısı vardır.

Acvit Tüy Dökücü Zararı Var mı?

Acvit tüy dökücü krem bitkisel bir yapıya sahiptir. Kimyasal bir bileşeni olmadığı için cildinize zararlı olan bir bileşen barındırmaz. Sadece uygun koşullarda saklayarak sadece istemediğiniz bölgelere sürmeniz gerekir. Bu ürünün size hiçbir yan etkisi olmaz. Klinik ortamlarda yapılan deneylerde ürünün hiçbir yan etkisi olduğu ortaya çıkmıştır ve bu yüzden yetkili kurumlar tarafından satılmasına izin verilmiştir.