Acvit Dudak Serumu


1 Kutu Satın Al - 29.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 55.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 80.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Kadınlar her detayıyla vücutlarını beğenmek isterler. Bu sebeple her detaylarıyla özel olarak ilgilenirler. Ayrıca kadınların birçoğu küçük detaylarla mükemmelliği yakalamak isterler. İşte tam da burada dudakların önemi devreye girer.  Kadınlar daha dolgun ve hacimli dudaklara kavuşmak için bir dizi operasyona girmekten kaçınmazlar. Ancak artık bu duruma bir son! Çünkü Acvit dudak serumu hacimli ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kadınlar için etkili bir üründür. Bakımlı ve ilgi çekici dudaklara  sahip olabilmek için bu ürün sizlere destek olacaktır. Bakımını ihmal ettiğiniz dudaklarınız birkaç kullanımdan sonra daha canlı bir hale gelecek ve sağlıklı bir yapıya kavuşacaktır.

Kadınların çatlak ve kuru dudaklar önemli sorunlarından biridir. Bu yüzden de dört mevsim kuru ve çatlaklar içinde olan dudaklarınız Acvit dudak serumu ile bakımlı hale gelecek. Böylece sizler de canlı ve dolgun dudaklara bu ürün sayesinde kavuşabilirsiniz. Üstelik düzenli bir kullanım gerçekleştiren kadınlar 3 ay gibi bir süre zarfı sonucunda istediği dudaklara kavuşmanın keyfini yaşayabilir.

Acvit Dudak Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Dudaklar, kadınların güzelliğini ve çekiciliğini ortaya koymada büyük etkiye sahiptir. Bakımlı ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kadınlar bunun için farklı çözümler denerler. Özellikle de ameliyat ile dudaklarını dolgun hale getirmek günümüzün en yaygın estetik operasyonlarından biridir. Ancak artık dolgun dudaklara yapay yollardan kavuşmanız gerekmiyor. Çünkü Acvit dudak bakım serumu çatlamış, bakımsız halde görünen dudaklarınızı daha canlı, daha bakımlı ve daha çekici hale getiriyor. Bu ürünü 28 gün boyunca günde iki kez düzenli olarak kullandığınızda dudaklarınızda dışarında anlaşılacak bir bakım ortaya çıkacaktır. Bundan sonra 3 ay kadar düzenli olarak kullanmaya devam ederseniz dudaklarınız daha dolgun hale gelecek ve bakımlı bir görünüm kazanacaktır. Ayrıca kış aylarında daha yoğun olarak ortaya çıkan dudak kurumalarınız da bu ürün sayesinde ortadan kalkacak.  Doğal yollarla dudaklarının bakımını gerçekleştirmek isteyen bayanlar Acvit dudak serumu ile çözüme ulaşabilir.

Acvit Dudak Serumu İçeriğinde Ne Var?

Acvit dudak serumu içeriği tamamen bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Bu ürünün içeriğinde dudaklarınızı güçlendirecek ve dudaklarınıza canlı bir görünüm katacak bitkisel özler bulunmaktadır. Ayrıca bu özler dudaklarda nemli bir aşamaya geçişi sağlayarak kuruluk ve çatlaklık durumuna da son verecektir. Sizler de daha bakımlı bir dudaklara sahip olmak istiyorsanız bitkisel özlerden meydana gelen bu ürünü kullanabilirsiniz.

Acvit Dudak Serumu Nasıl Kullanılır?

Acvit dudak serumu son derece basit kullanımı olan bir üründür. Bu ürünü kullanma aşamasında sizlere en yüksek etkiyi göstermesi için ortalama en az 3 ay boyunca kullanmanız önerilir. Bu ürünü günde iki kez dudaklarınıza sürerek yedirmeniz yeterli gelir. Kullanmaya başladığınız ilk zamandan itibaren dudaklarınızdaki canlılık ve nem oranını hissedebilirsiniz. Bu sayede sizler fiziksel olarak kusursuz bir görünüme kavuşurken kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Cerrahi operasyonlar ile yapay bir görünümden kaçan bayanlar için en kolay ürünlerden biri Acvit dudak serumudur. Bu ürünü bir kez her gece hemen yatmadan önce kullanım talimatına göre uygulamanız önemlidir. Gün içinde de bir kere kullanabileceğiniz bu ürünü ikiden fazla kullanmanız önerilen bir durum değildir. Bu ürün her bayanda kişisel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Ayrıca tedavi amacıyla kullanmanız sakıncalıdır. Ürünü kullanırken temiz ve kuru dudaklarınıza az miktarda sürmeniz gerekmektedir.

Acvit Dudak Serumu Kullanıcı Yorumları

Bade T*

Dudaklarım özellikle kış aylarında rüzgarın etkisiyle her zaman kuru kalıyordu. Kullandığım nemlendiriciler her ne kadar etki etse de birgün Acvit dudak serumu ile tanıştım. Şimdi hem nemli hem de dolgun dudaklara kavuşmaya başladım.

Tamer Y*

Her zaman eşimin daha dolgun dudaklara sahip olmasını isterdim. Ta ki bu ürünle tanışana kadar. Artık eşim daha dolgun dudaklara sahip ve kendimi daha mutlu hissediyorum.

Nazlı E*

Ben uzun süredir tiyatro ve dizi oyunculuğu yapıyorum. Bu yüzden de bakımlarıma çok önem veren biriyim. Bir süredir dudak dolgunlaştırmak için operasyona girmek istedim. Ancak annem hep yaşımın genç olması sebebiyle yapaylıktan uzak durmamı önerdi. Manken bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu ürünü kullanmaya başladım. Artık dudaklarım daha dolgun ve canlı.

Elmas Y*

Doğal yollardan dudaklarımı daha dolgun hale getirmek istiyordum. Bazı ufak denemeler sonucunda bu ürünle tanıştım. Bir aydır kullanıyorum ve dudaklarımın daha bakımlı göründüğünü hissediyorum. Ancak dolgunlaştırma işlemini 3 ay sonunda test edeceğim.

Rasim T*

Kız arkadaşımı bir süredir görmüyorum. Ona hediye olarak Acvit dolgunlaştırıcıyı yollamıştım. İlk buluşmamızda dudaklarının oldukça dolgun hale geldiğini görmek beni şaşırttı.

Nazmiye P*

Dolgun ve bakımlı dudakların olduğu için kendime çok güven duyuyorum. Ablam dudak dolgunlaştırma ameliyatına girmişti. Ben hem bıçak altına yatmaktan korktuğum hem de maddi sebeplerden buna yeltenemiyordum. Ancak daha sonra bu ürünü kullanmaya başladım ve artık dudaklarım en az ablamın ki kadar dolgun hale geldi. Ameliyat olmadığıma bir türlü ikna edemiyorum.

Bahriye G*

Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri özellikle kış aylarında dudaklarım her zaman canlı ve bakımlı görünüyor. Üstelik doğal yollardan elde edilen kalınlaşma da dahil.

Hande K*

Uzun araştırmalar sonucunda bu ürünün bitkisel özlerinin ve izinlerinin de yolundan giderek hiçbir yan etkisi olmadığını anladım. Şimdi 2 haftadır düzenli kullanıyorum ve umarım kısa süre sonra daha dolgun ve canlı dudaklara kavuşurum.

Bahar Z*

Acvit dudak serumunu düzenli olarak kullanmaya başladığımdan beri dudaklarımda ortaya çıkan değişimi hissedebiliyorum. Doğal yollardan böyle bakımlı ve dolgun dudaklara kavuşacağımı daha önce düşünmezdim.

Acvit Dudak Serumu Yan Etkileri Var mı?

Acvit dudak serumu tamamen bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Yani kimyasal bir yapısı olmadığı için ortaya çıkmış bir yan etkisi yoktur. Ayrıca ürün birçok klinik testlerden geçerek Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onayları almıştır. Uzmanların özel olarak geliştirdiği bu ürün sizlere tamamen doğal yollardan ortaya çıkan bir dudak dolgunluğu sağlayacaktır. Sizin tek yapmanız gereken daha dolgun dudaklara sahip olabilmek için bu ürünü düzenli olarak kullanmaktır. Bitkisel özleri sayesinde de canlı dudaklara kavuşurken hiçbir sorun yaşamadan sonuç alabilirsiniz. Bir ilaç olarak görmemeniz gereken bu destek ürününden tam fayda almak için oda sıcaklığında muhafaza etmeniz önerilmektedir.

Acvit Dudak Serumu Fiyatları

Active dudak serumu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak satış hakkı elde etmiş bir üründür. Bu yüzden de belli bir oran aralığında satış fiyatına sahiptir. Orijinal olan ürünün satış fiyatı piyasada genel olarak belli bir standarttadır. Bu yüzden de çok uygun ya da çok yüksek tutarda olan fiyatlara rağbet etmeyin. Ürünün satış fiyatını piyasa araştırması sonucunda ortaya çıkarabilirsiniz.

Orijinal Acvit Dudak Serumu Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Acvit dudak bakım serumunu anlamanın birkaç yolu vardır. Bunlardan ilk yol kutusu ve şişesini incelemektir. Orijinal olan ürünün kutusu beyaz renge sahiptir ve üzerindeki yazılar altın sarısıyla yazmaktadır. Kutusunda yan şekilde sarı renkte Acvit, altında düz olarak mavi yazıyla dudak bakım serumu ve lip care serum yazmaktadır. Ayrıca ürünün şişesi de altın sarısı bir kapağa sahiptir ve kapağın altında sarı bir şerit vardır. Bundan da altın sarısı olarak Acvit yazar. Altında ise Lip care ve dudak serumu yazmaktadır. Ayrıca firmanın resmi internet sitesi de yazmaktadır. Bu ürünün orijinalini fiyatlarından da ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca şişeler 10 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Acvit Dudak Serumu Zararı Var mı?

Acvit dudak serumu kadınların düzenli olarak kullanabileceği bir destek ürünüdür. Bu ürünün yapısında bitkisel bileşenler vardır. Doğal bir yapıya sahip olduğu için daha önce hiçbir zararı görülmemiştir. Ancak sadece dudaklarda kullanmanız önerilir.  Bu ürün Sağlık Bakanlığı standartlarına da uygun olduğu için hiçbir zararını görmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.