Ejzane: Online Cinsel Sağlık Eczanesi

İhtiyaç duyduğunuz cinsel sağlık ürünlerini artık tek tıkla ve en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Kategori: Geciktirici Sprey

Geciktirici Sprey Kategorisi Neler İçerir?

Geciktirici Sprey ile ilgili kategorimizde sprey olarak üretilmiş geciktirici (long time) ürünleri listelenmektedir. Buradaki ürünlerin detay sayfalarına girdiğinizde o ürünle ilgili kullanıcı yorumları ve ürün içerik bilgilerini bulabilirsiniz.

Geciktirici Sprey Nedir?

Cinsel hayatında erken boşalma ve ereksiyon sorunları yaşayan erkeklerin kullanımı için tasarlanmış ve ilişki süresinin uzamasına yardımcı olan ürünlerdir. Erken boşalma problemleri olan müşterilerimiz için internet sitemiz üzerinde yasal ve faturalı şekilde geciktirici spreyler listelenmektedir.

Geciktirici Spreyler Nasıl Kullanılmalıdır?

Geciktirici Sprey’ler kullanım açısından en kolay kullanıma sahip geciktirici ürünlerinden biridir. Geciktirici Mendil kadar kullanımı kolay diyebiliriz. Spreyi ilişkiye girmeden 5 dk önce kullanmanız yeterlidir. Teniniz spreyi emdikten sonra ıslak mendil ile veya geciktirici mendilleri de tercih edebilirsiniz temizleyin. Ardından ilişkiye girebilirsiniz.

Geciktirici Spreylerin Yan Etkileri Neler?

– Aşırı kullanım durumunda pullanma ve kızarıklık gözlemlenebilir. Bu nedenle gerekli kullanım talimatının üzerinde dozaj kullanmayınız. Bu gibi durumlarda spreylerin kullanımına ara verin ve bir hekime danışınız.

– Geciktirici sprey kullandıktan sonra penis bölgesini temizlemezseniz partnerinizle oral ilişkiye girmeyiniz. Karşı tarafın ağzında hissizlik ve uyuşma gözlemlenebilir. Bu nedenden dolayı temizlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Geciktirici Sprey İçerik Bilgisi

Geciktirici spreyler model ve markalarına göre farklı içeriklere sahip olduğu için kategori içerisindeki tüm geciktirici sprey ürünlerimizin kendi ürün detay sayfasında içeriği ile ilgili bilgilere yer verilmiştir.

Geciktirici Sprey Nasıl Sipariş Verilir, Gizlilik ve Sık Sorulan Sorular

Gizlilik : Bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz. Dilerseniz adresinize, dilerseniz de kargo şubesine gizli bir şekilde gönderimi sağlanır. Kargo takibiniz firmamız tarafından titizlikle takip edilir.

İnternet sitemiz üzerinden tercih ettiğiniz herhangi bir geciktirici spreyi kolayca sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizi inceledikten sonra lütfen aklınıza takılanlar için Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Geciktirici Sprey Sık Sorulan Sorular

– Geciktirici Sprey boşalma süremi ne kadar uzatır?
Bu kişiden kişiye göre değişebilecek bir durumdur. Tam anlamıyla bunu ancak ürünleri deneyerek ve kullanarak görebilirsiniz. Bu nedenle 3 kutu farklı ürün alımlarında belirtmeniz durumunda müşteri temsilcilerimiz sizlere çeşit konusunda yardımcı olacaktır.

– Alkollüyken Geciktirici Sprey Kullanılır Mı?
Ürünlerin kullanılması için alkol veya farklı bir durumda olmanız önem taşımaz. Alkollüyken de kullanılabilir.

– Kadınlar Etkileniyor Mu?
Temizleme yapmazsanız kadınlarda da uyuşma ve hissiyatsızlık gözlemlenebilir. Bu sebeple birleşimden önce penisi temizlemeniz önerilir.