Ejzane: Online Cinsel Sağlık Eczanesi

İhtiyaç duyduğunuz cinsel sağlık ürünlerini artık tek tıkla ve en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

İçerik Tablosu

Kategori: Geciktirici Krem

Geciktirici Kremler Hakkında Bilgiler

Geciktirici Kremlerle ilgili bölümümüzde Krem şeklinde tasarlanmış ve kullanıcılarına bu şekilde hizmet veren ürünlerimizi listelemekteyiz.

Geciktirici Krem Nedir?

Geciktirici Krem adından da belli olacağı üzere ilişki süresinin uzamasına yardımcı olan bir üründür. Geciktirici Kremler spreylerden daha etkili olduğu düşünülmektedir. Ziyan olmaması ve penis boyuna göre istenildiği kadar kullanılması gibi pozitif yanları vardır. Geciktirici Krem ile ilişkiye girmeden önce yardım alabilirsiniz.

Geciktirici Krem Kullanımı Nasıl Olmalı?

Geciktirici Krem’ler kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılmalıdır. Bir çok krem parmağınızın ucuna sürerek, el yardımıyla penise yedirerek kullanılır. Ancak istisnai durumlarda vardır. Bu nedenle ürünün kullanım kılavuzuna uymaya özen gösteriniz.

Ortalama mercimek tanesi büyüklüğünde bir krem kullanımı orta boy bir penis için yeterlidir. Dozaj ile ilgili kendinize göre de ayarlama yapabilirsiniz. Kimi büyük penisli erkekler normal boyuttaki penislere göre daha fazla kullanmak durumunda kalabilirler.

Geciktirici Krem Yan Etkisi Olur Mu?

Geciktirici Kremlerin yan etkileri pek fazla gözlemlenmez, aşırı kullanım haricinde yan etkisi yok denecek kadar azdır. Ancak aşırı kullanım sonucunda pullaşma veya deride kabarma olabilir. Bu gibi durumlarda lütfen geciktirici krem kullanımını durdurun ve bir hekime danışın. Geciktirici Kremler tedavi amaçlı kullanılamaz, yan üründür ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Geciktirici Krem İçeriği

Geciktirici Kremlerin bir çoğu E vitaminlidir. E vitamini olmayan geciktirici krem de vardır. Bu nedenle alacağınız ürünün detay sayfasına geciktirici krem ile ilgili içerik bilgileri yer almaktadır. Lütfen buradaki sayfalarımızı inceleyerek almak istediğiniz ürün ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olunuz.