Delay 48000 Sprey


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Delay 48000 cinsel ilişki süresinin uzamasını sağlayan sprey formunda üründür. Kullanımı güvenlidir. Etkisini kısa sürede gösterir. Penis hacminde artışı sağlar. Daha kalın ve uzun penise sahip olmak isteyen ve cinsel ilişki süresini uzatmayı düşünen erkeklerin kullanımı için özel olarak üretilmiştir. Piyasada uzun senelerden beri varlığını süreden bir üründür. Zengin afrodizyak etkisini bitkisel maddelerden alır. Yan etkisi yoktur. Kullanımı pratiktir. Cinsel sorunların tedavi edilmesinde kullanılan etkili ürünler arasında ilk sırada gelir.

Delay 48000 Nasıl Kullanılır?

Delay 48000 kullanımı için kuru penis üzerine 10 cm uzaktan püskürtme yapmak yeterli olur. Uygulama öncesinde mutlaka penisin kuru olduğundan emin olun. Kullanım sırasında ya da sonrasında rahatsız edici his bırakmaz. Sadece ürün etkisini görür, penis üzerinde ürün yapışkanlığı, ağırlığı vb. hissetmezsiniz. Rahatlıkla yıkanarak ciltten uzaklaştırılabilir. Kokusu yoktur. Az miktarda ürün etkisini göstermesi için yeterli olur.

Delay 48000 Yan Etkileri Nelerdir?

Delay 48000 yan etkileri bulunmayan, güvenli ve yoğun etkili bir üründür. Ürün içindeki afrodizyaklar gücünü hem bitkisel hem de doğal olan ürünlerden almaktadır. Bu sayede kullanımıyla sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. 45 cc tüpte gelen sprey formundaki bu ürün rahat ve güvenli kullanımı ile bir numaralı cinsel istek ve performans artırıcı ürünler arasında yerini almayı başarmıştır.

Delay 48000 Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Delay 48000 kullanım miktarı yan etkilerin görülmemesi açısından son derece önemlidir. Kullanımın mutlaka 1 2 fıs olacak şeklinde yapılması gerekir. Optimum miktarda ürünle en iyi performansı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok ürün kullanmak demek ürün etkisinin daha fazla olması anlamına gelmez, tam aksine ürün etkisinin olumsuzlaşmasına neden olur. Bu nedenle kullanım dozuna dikkat ederek kullanım yaptığınızdan emin olmanız tavsiye edilir.

Delay 48000 Nasıl Satın Alınır?

Delay 48000 satın almak için en doğru yerdesiniz. Bu ürünleri internet sitemizden güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünler en kısa sürede elinize ulaşacak. Hızlı teslimat, gizlilik içinde teslim, özenli paketleme, tamamen orijinal ürünler ve çok sayıda ürün seçeneği sizleri bekliyor.