Delay 25000 Sprey


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Delay 25000 cinsel ilişki sırasında boşalmanın gecikmesi için kullanılmaktadır. İçerisinde E vitamini bulunmaktadır. 45 cc tüpte satılmaktadır. Cinsel ilişki süresinin uzamasını isteyen kişilerin kullandıkları ürünlerin başında gelmektedir. Cinsel performansı artırıcı ve cinsel isteği uyarıcı etkisi de bulunmaktadır. Unutulmaz ve eğlenceli geceler için siz de Delay 25000’e bir şans verin. Erkeklerde penisin normalde olduğundan daha hacimli ve büyük görünmesine de katkı sağlar. Bu ürün sayesinde cinsel ilişkiden çok daha uzun süreli ve fazla miktarda zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Delay 25000 Nasıl Kullanılır?

Delay 25000 kullanımı pratik olan bir üründür. Bu ürünü 10 cm uzaklıktan penise püskürtmeniz yeterli olacaktır. Kullanım sırasında penisin kuru olduğundan emin olun. Çok fazla miktarda uygulama yapılması tavsiye edilmez. Bu durum ürün etkinliğinin artmasını sağlamayacaktır. En iyi ürün etkisini optimum miktarda ürün kullanmanız halinde alabilirsiniz.

Delay 25000 Yan Etkileri Nelerdir?

Delay 25000 yan etkileri olmayan bir ürün olduğundan güvenle kullanılabilir. Ürün içerisinde yer alan afrodizyak maddelerin hepsi bitkiseldir. Bu sayede kullanım sırasında ya da sonrasında istenilmeyen etkilerin görünmesine neden olmaz. Yan etki görülmemesi için ürün kullanım dozunu aşmadığınızdan emin olmanız gerekir.

Delay 25000 Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Delay 25000 kullanım miktarına dikkat etmeniz ve uymanız gerekir. Aksi halde ortaya istenmeyen etkilerin çıkması işten bile değildir. Ürünü bir iki fıs olacak şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Uygun dozda kullanım yaptığınızda optimum performans alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Haricen kullanım için uygundur. Güvenlidir. Yüksek etkilidir.

Delay 25000 Nasıl Satın Alınır?

Delay 25000 satın almak için en doğru adres olan internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz sayesinde hızlı bir şekilde sipariş verebileceksiniz. Bunun yanı sıra ürünlerinizin özenle paketlendiğinden de emin olabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünlerin tümü adresinize gizlilik içinde teslim edilir. Satılan ürünlerin hepsi orijinal olduğundan güvenle tercih edilebilir. Tek tık kadar uzağınızda sayısız ürün sizleri oturduğunuz yerden bekliyor olacak!