7 BİTKİSEL KREM


1 Kutu Satın Al - 70.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 135.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 185.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 255.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İçerik Tablosu

Nedir?

7 Bitkisel Krem duyulduğu ve özellikleriyle herkesi cezbettiği için etkisi merak edilip kullanılan ve sonrasında daha çok sipariş verilen bir üründür. Bitkisel olmasıyla herkesin dikkatini çeken ve çok tercih edilen bir kremdir. Kullanıma başlanıldığı an ferahlamayla beraber etkisini göstermeye başlamaktadır. Orijinal bandrollü ve üzerinde Hologram olan bir üründür. Eklem arterit, romatizma, kas, bel, diz, sırt, bacak, kol, boyun, omuz, omurilik, migren, fıtık, ödem inme ve kireçlenme gibi konulara iyi gelen bir kremdir.

 

Kullanımı?

Kremi sorun yaşadığınız bölgeye bir nohut tanesi kadar sıkınız. Kremi sıktıktan sonra krem iyice vücutta emilene kadar masaj yaparak sorun yaşadığınız bölgede ovalayarak devam ettiriniz. Göz, ağız, burun çevresine kullanılamaz. Kadın ve Erkekler kullanabilir. Düzenli olarak kullanılması gereken bir üründür. Kendinize uygun şekilde 24 saatte 1 kere olacak şekilde kullanmanız gerekmektedir. İşlemler bittikten sonra oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

 

İçerik?

İçeriği isminden anlaşıldığı gibi zengin bir bitkiseliğe sahiptir. Şimdide size içeriklerinden bahsetmek istiyorum.

-Glucosamine : Eklemlerin birbirine çarpmasını ve sürtünmesini engellemeye çalışır.

-Propolis : Propolis bitkiler tarafından üretilen onları hem soğuktan hem de mikroorganizma saldırısından koruyan reçineli bileşendir.

-Gingko Biloba : Ginkgo biloba veya baldırıkara ağacı olarak da bilinen, gingko ağacının yapraklarından elde edilen bitkisel bir takviyedir. Çok çeşitli kullanımlar için binlerce yıldır yetiştirilen Çin'e özgü bir ağaçtır. Eski bir bitki düzeninin hayatta kalan tek üyesi olduğu için bazen yaşayan fosil olarak adlandırılır.