4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo


1 Kutu Satın Al - 64.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 128.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 193.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İçerik Tablosu

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo

Kadınların cinsel hayatlarına farklı bir anlam katmak için kullandıkları ürünlerin olduğunu görebiliyoruz. Hem vajinal hem de anal tatmin yaşamak isteyen kadınlar da 4 boğumlu faak anal tıkaç dildoyu bu aşamada tercih edilen ürünler arasında yerini almış durumda. Ürünü sipariş etmek için sayfamızı ziyaret edebilir ve ilgili kategori üzerinden ürünün detaylarına bakabilirsiniz.

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo Nedir?

Bahsetmiş olduğumuz gibi faak anal tıkaç dildo 4 boğumdan oluşuyor. Bu noktada kadınların tatmin olması da son derece önem arz eden detaylardan biri olarak dikkat çekiyor. Ürünün bu denli alternatifli boğum yapısına sahip olması kadınlar açısından tercih edilmesini de sağlıyor. Vantuzlu yapısının da olması kullanım konusunda zorlanmayacağınızı bizlere gösteriyor.

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo Nasıl Kullanılır?

Bir ürünün kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak elbette son derece kritiktik. Nitekim ürünlerin kullanımına vakıf olmayan kadınlar genel olarak yanlış uygulamalar eşliğinde bu ürüne sahip oluyorlar. 4 boğumlu faak anal tıkaç dildo da kullanım noktasında oldukça rahat opsiyonları barındırıyor. Ürünü kullanmadan önce elbette ilgili bölgeyi temizlemeniz gerekiyor. Ürünü kullandıktan hemen sonra da pudra ve ılık su ile dezenfekte etmeniz beklenmektedir. Yukarda değinmiş olduğumuz üzere ürün vantuzlu yapıya sahiptir. Dolayısı ile her yüzeyde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Kayganlaştırıcı krem de ürünün kullanımında tercih edilebilen ek ürünler arasında yer alıyor.

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo İçerik

Fantezi ürünleri ya da seks oyuncaklarının içeriğine baktığımız zaman adından bunları anlamamız mümkündür. 4 boğumlu faak anal tıkaç dildo da isminden anlaşıldığı gibi yorumlanabilir. 4 boğuma sahip olan 10,8 cm boyutunda olan üründe herhangi bir kimyasal bileşende bulunmuyor. Sertifikalı olan ürünü gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo Yan Etki

Söylemiş olduğumuz üzere 4 boğumlu faak anal tıkaç dildo içinde herhangi bir kimyasal madde barındırmamaktadır. Dolayısı ile üründen herhangi bir yan etki almanız da beklenmiyor. 4 boğumlu faak anal tıkaç dildo sipariş vermek için sayfamızı kullanabileceğinizi de bu aşamada vurgulamış olalım.

4 Boğumlu Faak Anal Tıkaç Dildo Yorum

Bir ürünü kullanmadan önce ilgili kategorilerden yapılan yorumlara ve değerlendirmelere özen gösteririz. Hal bu şekilde olunca da 4 boğumlu faak anal tıkaç dildo yorumları da kadınların dikkatini çeken bir noktada yer alıyor. Ürünü kullanmadan hemen önce bu ürünler hakkında oluşan olumlu havayı da sezebilirsiniz. Zira ürün son derece pozitif etkiler bırakması ile biliniyor.