Themra Epimedyumlu Macun


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 269.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 369.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 469.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Themra epimedyumlu macun cinsel isteğin artırılması, performansın güçlenmesi amaçları ile tercih edilmektedir. Daha uzun geceler yaşamak ve daha fazla zevk almak isterseniz bu macuna bir şans verin. Partnerinizle haz dolu geceler yaşayabilir ve öz güveninizi artırabilirsiniz. Erkekler arasında sık görülen cinsel sağlık problemleri arasında ilk sıralarda gelen sertleşme ve boşalma sorunlarına macun sayesinde çözüm bulabileceksiniz. Artık erken boşalmayacak, birleşme öncesinden sertleşme sorunlarından muzdarip olmayacaksınız. En büyük yardımcınız olacak macun, kimyasal içermeyen doğal ve bitkisel yapısı ile beğenileri topluyor. Kesinlikle insan sağlığına zarar vermiyor.

Themra Epimedyumlu Macun Nasıl Kullanılır?

Themra Epimedyumlu Macun kullanımı cinsel ilişkiden 20 dk önce olmalıdır. Bir tatlı kaşığı macunu yemeniz yeterli olacaktır. Günün her saatinde kullanabilirsiniz. İçinde arı sütü bulunmaktadır. Cinsel isteğinde azalma olan yetişkin bireyler, erken boşalan kişiler ve sertleşme sorunu yaşayan erkekler tarafından tercih edilebilir.

Themra Epimedyumlu Macun Yan Etkileri Nelerdir?

Themra Epimedyumlu Macun yan etkileri sıfırdır. Doğadan gelen malzemelerden hazırlanan bu bitkisel karışımın herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Aksine içinde yer alan güçlü afrodizyak maddeler sayesinde bedene şifa veriyor. Gönül rahatlığı ile yan etkiler konusunda endişelenmeden macunu kullanabilirsiniz.

Themra Epimedyumlu Macun Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Themra Epimedyumlu Macun kullanım miktarını ayarlamanız için macun içinde çıkan kaşığı kullanabilirsiniz. Bir gün içinde bu kaşıkla birlikte alabileceğiniz miktarda macun tüketmeniz önerilmektedir. Çok macun tüketmek demek çok fazla cinsel isteğe sahip olmak anlamına gelmez. Mutlaka dengeli ve önerilen ölçüde tüketim yapılması gerekir. Tamamen orijinal olan bu ürünü kuru ve serin yerde muhafaza etmeniz gerekir. Ürünü kullanmadan önce karıştırmanız tavsiye edilmektedir. 240 gr kutusunda gelmektedir.

Themra Epimedyumlu Macun Nasıl Satın Alınır?

Themra Epimedyumlu Macun satın almanın en doğru adresi internet sitemizdir. İnternet sitemiz üzerinden alacağınız ürünlerin hepsini en kısa sürede tarafınıza ulaştırıyoruz. Orijinal ürünler satarak cinsel sağlık problemlerinizi sadece bir tek tıkla çözmenizi sağlıyoruz. Teslimi gizlilik içinde yapıyoruz.

Themra Epimedyumlu Macun Satın Al | Ejzane.net