Themra Epimedyumlu Macun


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 269.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 369.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 469.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Themra Epimedyumlu Macun Nedir?

Themre epimedyumlu macun özelliklerine geçmeden önce epimedyum bitkisini iyi bir şekilde öğrenmek gereklidir. Son zamanda tıp dünyasını yenileştiren ve farklılaştıran önemli bir bitki bulundu. Halk arasında azgın teke otu ya da keşiş külahı bitkisi olarak bilinen epimedyum otu, esasen keşiş külahı bitkisinin ortalama olarak 60 alt cinsinden en popüler olan üyesidir. Epimedyum, Avrupa’da, Asya da ve hatta Çin’in birçok bölgesinde doğal bir biçimde ve ayrıca, serada da rahat bir şekilde yetiştirilmektedir. 

Epimedyum bitkisi, esasen cinsel istediği arttırdığı için alternatif tıp bölümünde uzun yıllardır sık bir şekilde tercih edilmektedir. Hatta eldeki bazı verilere göre ise Çin’de M.Ö 250-300 yıllarından beridir cinsel işlev bozuklukları ve erektil disfonksiyon olarak bilinen iktidarsızlık için popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Klasik tıpta ise son yıllarda bu etkili bitkinin faydaları ispatlanmıştır. Epimedyum otunun tercih edilen alanları genel olarak yapraklarıdır. Özellikle de kurutulan yapraklarında var olan etkiler son derece fazladır. Eski zamanlarda bu bitki çiğ bir biçimde de tüketilmiştir. Günümüzde ise epimedyumlu macun formu daha etkili bir şekilde üretilmeye başlanmıştır. Epimedyum bitkisi içeriğinde glikozitler, flavonlar, noricariin ve icariin gibi önemli maddeler vardır. Bu bileşenler sayesinde bu macun, çok etkili bir afrodizyak kaynağı olmaktadır. 

Çin, Japonya ve Kore’de hayvanlar üzerinde yapılan denemelerde bu ürünün, düzenli ve sürekli bir şekilde kullanımıyla beraber hayvanların cinsel hazlarında çok büyük artış tespit edilmiştir. Themra epimedyumlu macun, harika bir doğal uyarıcı olarak işlev görür. Kadınlarda da genital bölgeyi yüksek oranda uyararak cinsel istekleri arttırdığı bilinmektedir. Aynı durum, erkekler için de kesin bir şekilde geçerlidir. Themra epimedyumlu macun, penis bölgesindeki damarları büyük oranda genişleterek etkili bir kan dolaşımı sağlar ve cinsel hazzı uyandırır. Bu ürün, hem kadın hem de erkeklerde etkili bir afrodizyaktır. Her iki cinsiyet için de cinsel isteği yükseltmenin yanı sıra sinirsel mekanizmaya da etki eder. Bu açıdan bu macun, sadece cinsel sorunlar için değil, diğer problemler için de son derece etkilidir. Tüm bunlarla beraber hipertansiyon (yüksek tansiyon) için de tercih edilen Themra epimedyumlu macun, dikkat bozukluğu, osteoporoz ve odaklanma sorunlarının tedavisi için de uygulanabilir. 

Themra Epimedyumlu Macun Kullanımı

Themra epimedyumlu macunu kullanmadan önce kesinlikle titiz bir şekilde karıştırılmalıdır. 1 ya da 2 çay kaşığı kadar tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Ürünün kullanılmasından yarım saat sonra etkisi ortaya çıkmaya başlar.  Bu ürün mutlaka çocukların erişebileceği bölgelerden uzak tutulmalıdır. Tansiyon ya da kalp hastaları, daimi olarak kullandıkları ilaçları ile beraber bu ürünü kullanmamalıdırlar.1 gün içerisinde sadece bir defa kullanılmalıdır. Alkol ile kesinlikle kullanılmamalıdır.

Themra Epimedyumlu Macununun İçeriği

Themra epimedyumlu macunun içeriğinde dut şurubu, bal, havlıcan, glikoz şurubu, soya unu, epimedyum, polen, yulaf, keçi boynuzu, zencefil, lepidyum, tarçın, American bazlı ginseng, Sibirya bazlı gingseng, ısırgan otu, demir dikeni bitkisi, ginkgo biloba, bal kabağı, ginseng, doğal aroma (vanilya özü), arı sütü ve kola bitkisi yer alır.  

Themra Epimedyumlu Macun Etkisi

Themra epimedyumlu macun, ortalama 30 ile 45 dakika kadar sonra etkisini gösterecektir.

Themra Epimedyumlu Macunun Yan Etkisi Var Mıdır?

Themra epimedyumlu macun, tam manasıyla bitkisel maddelerden elde edildiği için olası bir yan etkisi yoktur.

Themra Epimediumlu Macun Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu ürün, kanı hızlı bir şekilde hareketlendirdiği için kalp sorunu olanlar mutlaka doktoruna danışmalıdır. 

Themra Epimedyumlu Macun Satışı | Ejzane