Super Viga 50000 Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 489.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Super Viga 50000 Geciktirici Krem, kaliteli ve ince bir işçilik ile piyasa sürülmüştür. Kremin birçok serisi daha yer almaktadır. Hepsinin genel amacı ise erkeklerdeki bazı sorunlara yardımcı olmaktır.

Super Viga 50000 Krem, basit kullanımı ve oldukça etkili özellikleri sayesinde geciktirici amaçlı oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle erken boşalma sorunu olan kişiler veya ilişki süresini uzatmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir. Kullanılan kremler sadece erken boşalma sorunuyla alakalı değildir. Bu krem aynı zamanda ilişkiden alınan hazzı da doruklara çıkarmaktadır. İlişkinin uzun sürmesi ve daha fazla zevk isteyen çiftler için uygun bir üründür.

Super Viga 50000 Krem, ülkemizde ve dünyada oldukça fazla kullanılmaktadır. Kremin kaliteli oluşu ve müşterilerin ürünü beğenmesinden kaynaklı olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. Ayrıca diğer geciktirici kremlerin aksine ilişkiden alınan hazzı artırması da tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Super Viga 50000 Ne İşe Yarar?

Super Viga 50000 Krem, kişilerin ilişkilerden aldığı zevkleri maksimum derecelere çıkarmaktadır.

Super Viga 50000 Krem, Türkiye sınırları içerisinde en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle uzun ilişki isteyen çiftlerin kullandıktan sonra düzenli alışverişini yaptığı eşyalar arasında yer almaktadır. Sprey veya krem olarak kullanabileceğiniz ürünler ilişki süresini uzatmak mümkündür. Sprey ve krem arasında aslında pek fark yoktur. Sadece kullanımsal olarak birbirleri arasında fark yer almaktadır. Tercihinize göre hangisini kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. 

  • Uygulanan bölgenin uyuşmasını sağlamaktadır. Bölgenin uyuşması alınan hazzı ve zevki azaltmaz. Tam tersine daha da artırır.

  • İlişkilerden alınan zevki iki taraf içinde maksimum seviyeye çıkartır.

  • Kullanımında bir yan etki göstermez.

  • İlk kullanımdan itibaren etkisini göstermeye başlar.

  • Erken boşalma sorununun zamanla azalmasına ve bireyin sağlığına yardımcı olur.

Kremden alacağınız verimi en iyi şekilde sağlamak için cinsel organınızın bütününe uygulamanız önerilir.

Super Viga 50000 Krem Nasıl Kullanılır?

Super Viga 50000 Krem, kullanımı oldukça basit olan geciktiri işlevi gören cinsel üründür. Tercihinize göre aldığınız spreyin veya kremin kullanımı oldukça basittir. Kullanımı ise şu şekildedir:

Cinsel ilişkiye girmeden 20 dakika kadar öncesinde cinsel organınızı temizleyin. Uygun miktarda kremi elinize aldıktan sonra penis çevresine sürün. Ardından hafif masaj yaparak kremi bütün çevreye iyice yedirin. 20 dakika kadar bekledikten sonra ilişkiye girmeden cinsel bölgenizi temizleyin. Bu adımları yaparak erken boşalma sorununun kesin olarak önüne geçmiş olursunuz. 

NOT: Krem üzerinde yazan miktarda kullanım yapmalısınız. Fazlasını kullanmanız tehlikeli olabilir çünkü kremin uyuşturucu etkisi bulunmaktadır. Ayrıca ucuz kremler yerine markası tescillenmiş ve orjinal kutusunda gelen ürünleri tercih edin. Kısa süre içerisinde erken boşalma sorunlarınız için ilaç kullanmadan da ilişki süresinin uzadığını göreceksiniz.