Paint Zoom


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Paint Zoom Nedir?

Paint Zoom, çeşitli yüzeylerin çok daha kısa sürede boyanmasına yardımcı olan basit temizlenebilir polimerler ve metalden oluşur. Püskürtme tabancası makinesinde rulo ve fırça kullanmaya gerek yoktur. Çok çekici görünen pürüzsüz bir son kat sağlar. Paint Zoom, tamamen olağanüstü sonuçlar veren basit tek dokunuşlu makine sunar. 3 yönlü doğrudan arama püskürtme başlığı maxine whitaker ile halkların yüzeyinizin dar köşelerine ve farklı açılarına ulaşmasını sağlayan ileri püskürtme teknolojisine sahiptir. Bu makine, evdeki tüm farklı yüzey tiplerini renklendirmenizi ve mükemmel bir makyaj elde etmenizi sağlayan yenilikçi bir püskürtme makinesidir. Bu muhteşem buluş, boyamaya çok zaman kazandırır ve size profesyonel sonuçlar verir. Artık evinizi sadece kendi başınıza kaplayabilirsiniz. 

Paint zoom makinesi, daha hızlı çalışan ve boyanın daha kolay çalışmasını sağlayan taşınabilir bir 650 watt motorla güçlendirilmiştir. Artık insanlar, herhangi bir karışıklık yaratmadan sadece birkaç dakika içinde boyayı çekici renklerle herhangi bir odaya kolayca tamamlayabilir. Fırçalar, kıvrımlarda resim yapmak için inanılmaz bir alternatiftir.  Paint Zoom, kısacası tüm boyama işleri için tek durak bir çözüm sunar. Paint Zoom püskürtücü güçlü, kullanımı kolay ve hızlıdır. TV reklamında da görüldüğü gibi Paint Zoom boya püskürtücü ile tek yapmanız gereken tetiği çekmek ve boyamaktır. Artık tıpkı bir profesyonel gibi boyayabilir, lekeleyebilir veya vernikleyebilirsiniz. Paint Zoom, boya püskürtme makinesi sizin için zor bir iş yapar. Damlama ya da herhangi bir hata olmadan bir fırça ve rulo ile saatler yerine birkaç dakika içinde boyama yapabilirsiniz. İçeride veya dışarıda herhangi bir yüzeyi boyayabilirsiniz. Bu cihaz ile düz duvarlar, sıva, tuğla, paneller, tavanlar, beton, ahşap ve çok daha fazlasını boyayabilirsiniz. 

Herkesin istediği profesyonel kaplamayı elde edebilir ve daha fazla tasarruf edebilirsiniz. %50 oranında daha az boya gerekir. Herhangi bir odayı dakikalar içinde muhteşem bir alana dönüştürebilirsiniz. Paint Zoom boya püskürtücü, yıllarca dayanabilen dayanıklı ve ultra hafif malzemelerden yapılmıştır. Taşınabilen güç mekanizması içinde, ihtiyaç duyulan gücü tam manasıyla sağlayan endüstriyel bir güç olan 650 watt motor bulunur.  

Paint Zoom Özellikleri Nelerdir?

 • Gelişmiş teknoloji, pürüzsüz ve profesyonel son işlemler sağlar.

 • Silindir ve fırça ihtiyacını tam manasıyla ortadan kaldırır.

 • Bu etkili püskürtücünün kullanımı son derece kolaydır.

 • Nihai püskürtme başlığı ile köşelere kolayca ulaşmak da zor değildir. 

 • İnsanların ev duvarlarına yeni renk vermesini kolaylaştırır.

 • Beton bölücülerde ve farklı yüzeylerde boyanın düzgün bir şekilde tamamlanması için yeterli olacaktır.

 • Bu boya tabancası saatte 7,61 galon uygulayarak kolay, hızlı ve optimum kapsama alanı sağlar. 

 • Bu boya tabancasının özelliği, profesyonel kapsama alanı için tasarlanmış yerleşik bir püskürtme ucuna sahip olmasıdır. Buna ek olarak, ayarlanabilir yatay, dikey ve yuvarlak yerleşik 3 yollu püskürtme kontrolüne sahiptir. Diğer özellikler ise kullanışlı ve kolay püskürtme kontrolü için özel dahili durdurma özelliğine sahip metal 2 parmaklı tetik ve minimum püskürtme için 14.5 PSI basınç içerir. 

 • Bu püskürtücü ile yağlı boya ve lateks, kolay bir şekilde uygulanabilir.

Paint Zoom Faydaları Nelerdir?

 • Pain Zoom kullanımı çok basittir.

 • Zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

 • Profesyonel apre sunar.

 • Hafif ve taşınabilirdir.

 • Temizlemesi çok kolaydır.

 • Herhangi bir bakım gerekmeksizin uzun bir süre boyunca rahatlık bir şekilde kullanılabilir.

Paint Zoom Nasıl Kullanılır?

Paint Zoom makinesinin kullanımı son derece kolaydır ve zamandan tasarruf sağlar. Tek gereken sadece tetiğe çekmek ve herhangi bir yüzeye yeterli miktarda boya vermektir.