Möllers Omega 3 Şurup


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 349.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 499.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Möllers Omega 3 Şurup

Onlarca yıldır çeşitli türlerdeki yağlar, bu gezegenin sunduğu en kötü durum olarak ün saldı ve bugün yaşadığımız sağlık sorunlarının ve komplikasyonlarının çoğundan sorumludur. Yağların olumsuz etkileri kardiyovasküler sorunlardan metabolik disfonksiyon ve ileri düzeyde ise kansere kadar değişir. Bir yere kadar bu iddialar doğru olabilir. Çünkü bazı yağların sağlıklı bir diyette gerçek bir besin değeri ya da yeri yoktur.  Bugün, büyük oranda balık yağı olarak isimlendirilen ve görünüş olarak zararsız takviyenin ortaya çıkması ile birlikte bu takviyeler, oldukça popüler oldu. Möllers Omega 3 Şurup da oldukça kaliteli bir balık yağı takviyesidir.

Möllers Omega 3 Şurup Diğer Yağlardan Nasıl Farklıdır?

Möllers Omega 3 Şurup, genel olarak Omega-3 yağları olarak isimlendirilen iki önemli yağ asidini barındırır. Möllers Omega 3 Şurup, bu yağ asitlerinin tamamını içerisinde barındırır. Pro-enflamatuar olan tükettiğimiz birçok Omega-6 ve 9 yağının aksine Möllers Omega 3 Şurup, enflamatuar (iltihap) süreçleri azaltmada ters etkiye sahiptir.

Möllers Omega 3 Şurubun Faydaları Nelerdir?

  • Cildi Destekler: Möllers Omega 3 Şurubun içeriğindeki yağ asitleri, cildin hücre zarının oldukça önemli bileşenleri olarak bilinir ve daha minimal düzeyler, hızlandırılmış cilt sorunlarına denk gelebilir. Yeteri oranda Omega-3 yağ taşıyan sağlıklı ciltler, çok daha yüksek seviyelerde nem tutar, kırışıklıklara karşı çok daha dayanıklı olur ve hatta güneşe doğrudan maruz kalmanın olumsuz olan etkilerinden korunmaya yardımcı olur. Möllers Omega 3 Şurup, alerjen maddelere karşı genel olan bağışıklık tepkisini inhibe ederek ya da genel aktivite modellerini tam manasıyla değiştirerek dermatit, egzama ve sedef hastalığı gibi enflamatuar bir bileşen olan cilt bozukluklarıyla başa çıkmaya yardımcı olur.
  • Ruh Sağlığı Sorunlarına Yardımcı Olur: Çalışmalar, Omega-3 yağlarının tüketimini aktif olarak arttırarak, depresyon ve anksiyete raporlarının genel sıklığının azaldığını göstermiştir. Bunlara ek olarak bu takviye, bipolar bozukluk, şizofreni veya psikotik belirtilerin semptomlarının yönetilmesi için de yararlı olabilir. Bu bozuklukları olan bireyler genellikle düşük serum Omega-3 seviyelerine sahiptir.
  • Göz Sağlığını Destekler: Görme kaybı, sağlıklı bir beslenmeyi yaşamınızda ciddiye alarak ele alınabilecek yaygın ancak kısmen engellenebilir bir problemdir. İnsan vücudundaki her organda olduğu gibi yaş ilerledikçe hücrelerin ve organların genel olarak verimliliğinde ciddi bir azalma yaşarız. Göz de bu durumdan nasibini alır. Omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olan bu takviye, körlüğün olasılığını önlemeye yardımcı olabilecek azalmış AMD (yaşa bağlı maküler dejenerasyon) riski ile ilişkili olduğu görülmüştür.
  • Çocuklarda DEHB Belirtilerini Azaltır: Möllers Omega 3 Şurubu gibi güçlendirilmiş düzenli bir takviye vermenin çocukların genel dikkat süreleri üzerinde olumlu etkileri olabileceği ve dürtüselliği azaltabileceği ortaya çıkıyor. DEHB (Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu) olan çocukların, aynı zamanda kanda omega-3 yağ seviyelerinin daha düşük olduğu ve bu durumun da kesin bir bağlantı olmasa da nedensellik için güçlü bir durum oluşturduğunu belirtmek gerekir.
  • Kalp Sağlığını Destekler:  Möllers Omega 3 Şurubu tüketimi, kardiyovasküler hastalık risk faktörlerinizi azaltabilir.
  • Kilo Vermeyi Destekler: Yapılan çalışmalar, balık yağı takviyesi tüketiminin, vücut kitle bileşimi üzerinde bel çevresini yüksek oranda azaltmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. Bu da Möllers Omega 3 Şurubun önemini bir kere daha göstermektedir. Sonuç olarak Möllers Omega 3 Şurubunun günümüz dünyasındaki önemi her zamankinden daha popülerdir. Herhangi bir zamanda yoğun miktarda işlenmiş gıda tüketiyoruz ve Omega-6 ile Omega-3 oranımız tamamen tükenmek üzeredir. Antienflamatuar faydaları genel refahımızın birçok faydasına dönüştüğü için dünyadaki herkes balık yağı tüketimini arttırmaktan (alerjisi olan kişiler hariç) faydalanmaya devam etmelidir. En etkili balık yağı takviyesi ise Möllers Omega 3 Şurubudur.